Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Otteluohjelma 2009-10:

Naiset,  4.div.

Pvm Kello Kotijoukkue   Vierasjoukkue Pelipaikka Paikkakunta Vastuujoukkue
  
1. Turnaus, kierrokset 1-2          
  
18.10.09 10:00 HauSbandy  -  Kikunat Kosken Syke Hämeenkyrö Kikunat
   11:00 YPa  -  TorSpo         
   12:00 HauSbandy  -  TaDy         
    13:00 TorSpo  -  SCU            
   14:00 TaDy  -  Pirkat         
   15:00 HaU   -  YPa         
   16:00 Pirkat  -  Piraijat         
   17:00 HaU   -  SCU         
   18:00 Piraijat  -  Kikunat         
  
2.turnaus, kierrokset 3-4          
  
7.11.09 10:00 Piraijat  -  TorSpo Urheilutalo Riihimäki Piraijat
   11:00 Pirkat  -  HaU          
   12:00 TaDy  -  TorSpo         
    13:00 SCU  -  Pirkat            
   14:00 YPa  -  TaDy         
   15:00 Kikunat  -  HaU          
   16:00 HauSbandy  -  YPa         
   17:00 Kikunat  -  SCU         
   18:00 HauSbandy  -  Piraijat         
  
3. Turnaus, kierrokset 5-6          
  
21.11.09 10:00 YPa  -  Pirkat Liikuntatalo Pirkkala Pirkat
   11:00 TorSpo  -  Piraijat         
   12:00 Kikunat  -  YPa         
    13:00 SCU  -  Piraijat            
   14:00 TorSpo  -  HauSbandy         
   15:00 Kikunat  -  TaDy         
   16:00 HauSbandy  -  HaU          
   17:00 TaDy  -  SCU         
   18:00 HaU   -  Pirkat         
  
4. Turnaus, kierrokset 7-8          
  
12.12.09 10:00 SCU  -  HaU  Liikuntahalli Janakkala SCU
   11:00 Piraijat  -  TaDy         
   12:00 TorSpo  -  HaU          
    13:00 HauSbandy  -  Pirkat            
   14:00 Kikunat  -  Piraijat         
   15:00 Pirkat  -  TaDy         
   16:00 TorSpo  -  YPa         
   17:00 Kikunat  -  HauSbandy         
   18:00 YPa  -  SCU         
  
5. Turnaus, kierrokset 9-10          
  
16.1.10 10:00 YPa  -  Kikunat Liikuntakeskus Ylöjärvi YPa
   11:00 TorSpo  -  Pirkat         
   12:00 HaU   -  Kikunat         
    13:00 HauSbandy  -  TorSpo            
   14:00 Pirkat  -  SCU         
   15:00 TaDy  -  HauSbandy         
   16:00 Piraijat  -  HaU          
   17:00 SCU  -  TaDy         
   18:00 YPa  -  Piraijat         
  
6. Turnaus, kierrokset 11-12          
  
6.2.10 10:00 SCU  -  Kikunat Kosken Syke Hämeenkyrö Kikunat
   11:00 Piraijat  -  Pirkat         
   12:00 HauSbandy  -  SCU         
    13:00 Pirkat  -  YPa            
   14:00 HaU   -  TaDy         
   15:00 Piraijat  -  YPa         
   16:00 TorSpo  -  TaDy         
   17:00 HaU   -  HauSbandy         
   18:00 Kikunat  -  TorSpo         
  
7. Turnaus, kierrokset 13-14          
  
27.2.10 10:00 YPa  -  HaU  Liikuntakeskus Ylöjärvi YPa
   11:00 Pirkat  -  Kikunat         
   12:00 HaU   -  TorSpo         
    13:00 TaDy  -  Kikunat            
   14:00 Pirkat  -  HauSbandy         
   15:00 TaDy  -  Piraijat         
   16:00 SCU  -  TorSpo         
   17:00 Piraijat  -  HauSbandy         
   18:00 SCU  -  YPa         
  
8. Turnaus, kierrokset 15-16          
  
20.3.10 10:00 SCU  -  HauSbandy Yhtenäiskoulu Hauho HauSbandy
   11:00 Kikunat  -  Pirkat         
   12:00 HaU   -  Piraijat         
    13:00 TorSpo  -  Kikunat            
   14:00 Piraijat  -  SCU         
   15:00 TaDy  -  YPa         
   16:00 Pirkat  -  TorSpo         
   17:00 TaDy  -  HaU          
   18:00 YPa  -  HauSbandy         

©2017 Kikunat - Kyröskosken Kiskojat - suntuubi.com